پیام تبریک شهردار بهاباد بمناسبت ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار

شهردار بهاباد در پیامی سالروز ولادت حضرت زینب سلام الله علیها و روز پرستار را تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی شهرداری بهاباد، علیرضا کاظمی شهردار بهاباد در پیامی سالروز ولادت بانوی بزرگ اسلام ،پیام آور قیام عظیم عاشورا حضرت زینب کبری سلام الله علیها و روز پرستار را تبریک گفت. متن پیام بدین شرح آمده است :
 
بسم الله الرحمن الرحیم  
و هر کس نفسی را زنـده کند گويا همه مردم را زنده كرده است.
آنگاه که رنج و درد بر کالبد انسان حمله ور شد و جان آدمی را به خطر انداخت، پرستاری به وجود آمد و پرستار جان خود را به خطر انداخت تا حافظ سلامتی؛ مهمترین نعمت آفریدگار باشد و از این روست که میلاد بانوی دلاور اسلام حضرت زینب کبری سلام الله علیها به نام روز پرستار نامیده شد.

سالروز ولادت اسوه صبر و استقامت که به راستی چون مفهوم نام شریفش ، زینتی برای پدر و شریکی در نهضت انسان ساز و رهایی بخش سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین علیه السلام بود ، یادآور اوج رشادت و شجاعت بانوی مسلمان و ولایی در تاریخ پرفراز و نشیب اسلام ناب محمدی صل الله علیه و آله است.

اینجانب روز میلاد حضرت زینب کبری سلام الله علیها، پرستار همه عاطفه ها و ستاره های درخشان ایمان و عفّت را به همه پرستاران و منادیان انسانیّت و ایمان؛ تمامی پرستارانی که شبانه روز بر بالین بیماران خالصانه خدمت میکنند بویژه پرستاران خدوم و ارزشمند شهرستان تبریک عرض می نمایم  و از درگاه با عظمت پروردگار هستی بخش برای این قشر تلاشگر و بی ادعا آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.