پيام تشكر رييس جمهوري خطاب به كاركنان سازمان هاي آتش ‌نشاني كشور

پيام تشكر رييس جمهوري خطاب به كاركنان سازمان هاي آتش ‌نشاني كشور

پيام تشكر رييس جمهوري خطاب به كاركنان سازمان هاي آتش ‌نشاني كشور


رئيس جمهور در جريان بازديد سرزده از ايستگاه شماره يك منطقه يك سازمان آتش نشاني تهران در پيامي خطاب به تمامي كاركنان سازمان هاي آتش ‌نشاني كشور گفت: با هوشياري و دلسوزي شما كاركنان عزيز، آرامش خوبي در فضاي زندگي مردم حاكم شده و مردم با اطمينان خاطر به مسافرت مي‌روند.

به گزارش خبرگزاري جمهوري اسلامي دكتراحمدي‌نژاد كه روزسه‌شنبه 13 فروردين ماه همزمان با روز طبيعت، پس از بازديد سرزده از مركز اطلاعات و ستاد فرماندهي كل اورژانس تهران، از ايستگاه شماره يك منطقه يك سازمان آتش‌نشاني تهران نيز بازديد مي كرد ، افزود: مردم با اين اطمينان كه شما در مواقع خطر و حادثه در كنار و پشتيبان آنان هستيد در ايام نوروز به مسافرت مي‌روند و اين جانب از اينكه شما ايام سال نو را سر كار و مشغول خدمت‌رساني بوديد، صميمانه از همه شما تقدير و تشكر مي‌كنم و براي شما و خانواده‌هاي شما آرزوي سلامت و موفقيت دارم.

احمدي‌نژاد در پايان اين پيام تبريك كه از طريق سامانه ارتباطي سازمان آتش ‌نشاني خطاب به تمامي نيروها و كاركنان اين سازمان اعلام شد، سالي پرموفقيت و سربلندي را براي نيروهاي اين سازمان آرزو كرد.

در جريان اين بازديد مسوولان سازمان آتش ‌نشاني گزارشي از اقدام هاي صورت گرفته در ايام نوروز و همچنين چهارشنبه آخر سال ارايه كردند.