استاندار یزد:

استاندار یزد:

جهانيان در حسرت روزهاي مشحون از عدالت ، بيش از هر زمان ديگر تشنه كرامتند

استاندار یزد:


استاندار يزد در پيام تبريكي به مناسبت سالروز ميلاد حضرت بقيه الله الاعظم(ارواحنا فداه) آورده است: جهانيان در حسرت روزهاي مشحون از عدالت و آزادگي، بيش از هر زمان ديگر تشنه معنويت و كرامتند.

 به گزارش روابط عمومي استانداري يزد، متن كامل  پيام "محمد رضا فلاح زاده" بدين شرح است:
وَنُرِيدُ أَنْ نَمُنَّ عَلَى الَّذِينَ اسْتُضْعِفُوا فِي الأرْضِ وَنَجْعَلَهُمْ أَئِمَّةً وَنَجْعَلَهُمُ الْوَارِثِينَ

     
زادروز خجسته و موفور السرور قطب عالم امكان ، حضرت بقيه الله الاعظم؛ امام زمان (روحي فداه) بزرگترين موسم شادي و شعف در ماه پربركت شعبان المعظم است. اين روز عزيز و بزرگ، سالروز میلاد مصلح موعود و مردي الهي از تبار عصمت ، عدالت و مهروزي است که با آمدنش جهان خسته از ظلم ها و بيدادها ، از بند اسارت رسته ، آفتاب سعادت نقاب از چهره برداشته و به اهل زمين رخ مي نماياند. مهر عالمتاب وجود مبارك حضرت ولي عصر(عجل الله تعالي فرجه الشريف) ، در آسمان هدايت، روشني افزاي قلوب پاکی است که در طلب رويت چهره دلربا و عطر وجود نازنين حضرتش، روز از شب نمي شناسند.
ظالمان و جائران تاريخ آن قدر ظلم و ستم را بر  مردم جهان روا داشته و کرامت  انسانها را خدشه دار نموده اند كه جهانيان در حسرت روزهاي مشحون از عدالت و آزادگي، بيش از هر زمان ديگر تشنه معنويت و كرامتند. امروز مستضعفانِ اميدوار به فضل الهي، چشم به راه مصلحي موعودند تا تيغ عدالت را برگردن بيداد و ستم نهاده و كاخ هاي ظلم را ويران نمايد. از اين رو عاشقان ، ندبه كنان حضرتش را مي خوانند تا بيايد و اولياي الهي را عزت بخشيده و دشمنان اسلام را ذليل  و خوار نمايد كه "أينَ مُعِزُ الاولِياء وَ مُذِلُّ الأَ‌عدَاء
بي ترديد ما به عنوان پیروان ولي عصر (عج) باخودسازی و بصیرت و با بهره گیری از تعاليم حیات بخش قرآن کریم و معارف اهل بيت (عليهم السلام)  مي توانيم زمینه را برای ظهور حضرتش فراهم آوریم.ان شاء الله
اینجانب ضمن تبریک میلاد خجسته حضرت صاحب الزمان (ارواحنا فداه) به محضر رهبر معظم انقلاب اسلامي حضرت آيت الله العظمي خامنه اي (مدظله العالي) ، مراجع معظم تقليد، ملت  شريف ايران اسلامي و به ويژه مردم ولایت مدار استان دارالعباده و دارالعلم یزد، موفقيت همگان را از درگاه خداوند حي سبحان مسألت مي نمايم.