پیام تبریک شهردار بهاباد به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر بهاباد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بهاباد،حسن ابوالقاسمی شهردار بهاباد  در پیامی از حضور و شرکت شهروندان بهابادی در سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره‌ی شوراهای اسلامی شهر و روستا و کاندیدای شورای اسلامی شهر بهاباد در عرصه انتخابات تشکر نمود و همچنین به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر بهاباد تبریک گفت.
متن پیام به این شرح آمده است:
 
     بسمه تعالی
انتخابات نماد و جلوه مرد‌م‌سالاری در نظام اسلامی است که در عرصه‌های مختلف در دوران ۴۳ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی، ظهور و بروز ویژه‌ای داشته است. حضور مردم در طول دوران انقلاب پای صندوق‌های رای، همواره درخت انقلاب را بارورتر ساخته و بر شکوه و عظمت آن در پیشگاه جهانیان افزوده است.
به لطف و ياري خداوند متعال سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا با مشاركت پرشور آحاد ملت بزرگوار ايران و علي الخصوص مردم هميشه در صحنه بهاباد برگزار شد. در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ مردم ولایی و بصیر بهاباد و همیشه همراه و دلسوز نظام برگ زرین دیگری به کتاب افتخارات شهرمان افزودند. اين حماسه سياسي و اجتماعی و  حضور مقتدرانه نه تنها زمينه‌ساز اقتدار ملي و عقب نشيني دشمنان  نظام و انقلاب بوده بلكه راه‌‌گشاي توسعه و پيشرفت كشور و اعتمادسازي حداكثري ميان مردم و مسئولين خواهد بود.
انتخابات شورای اسلامی شهر یکی از انتخابات حساس و حائز اهمیت است که به طور مستقیم با سرنوشت شهر، آبادانی و توسعه‌ی پایدار شهرها در ارتباط است.
 
منتخبین ارجمند ششمین دوره‌ی شورای اسلامی شهر بهاباد ، شهروندان فهیم بهاباد با بررسی عملکرد و برنامه‌های شما افراد اصلح را جهت حضور در این عرصه انتخاب کردند.
اينجانب از تمام نامزدهای ششمین دوره شورای اسلامی شهر بهاباد  که در این عرصه حضور یافتند تقدیر و تشکر نموده و ضمن تقدیر و سپاس از اعضای گران‌مایه‌ی دوره‌ی پنجم، تبريك صميمانه خود را به شما منتخبين مردم در ششمين دوره شوراي اسلامي بهاباد، اعلام مي‌دارم و اميدوارم در سايه هم افزايي و تعامل متقابل ميان خادمين مردم در نهاد شورا اسلامی شهر و شهرداري، بتوانیم به سمت تحقق اهداف متصور در سند چشم انداز توسعه شهری گام برداریم.
استمرار  موفقيت‌هاي شما را از درگاه حضرت حق خواستارم و اميدوارم ششمین دوره شوراي اسلامی بهاباد، تسريع بخش روند عمران، آباداني و پيشرفت شهري گردد.
 
حسن ابوالقاسمی 
شهردار بهاباد
۳۰خرداد۱۴۰۰