شهر بهاباد برای استقبال از مسافرین نوروزی آماده شد

شهر بهاباد برای استقبال از مسافرین نوروزی آماده شد

شهردار بهاباد از آمادگی کامل این شهرداری جهت استقبال از مهمانان نوروزی خبر داد و گفت: با نزدیک شدن به پایان سال فعالیت واحدهای مختلف شهرداری جهت آماده سازی شهر بیش از پیش شده است.
 

مهندس محمد مهدی خانی زاده  شهردار بهاباد از آمادگی کامل این  شهرداری جهت استقبال از مهمانان نوروزی خبر داد و گفت: با نزدیک شدن به پایان سال فعالیت واحدهای مختلف شهرداری جهت آماده سازی شهر بیش از پیش شده است.

شهردار بهاباد به برنامه ریزی های ستاد استقبال از میهمانان نوروزی شهرداری اشاره کرد و گفت: در این ایام در حوزه فضای سبز، شهرداری با گل کاری سطح شهر و میادین و پارکها ، چمن کاری ، کاشت درخت و نیز چمن زنی و هرس درختان کلیه بوستان های شهر آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی گردیده است.

وی در ادامه افزود: در حوزه خدمات شهری و زیبا سازی نیز شهرداری با آماده سازی شهر، نصب پرچم و بنر، شستشوی تابلو ها ، رنگ آمیزی جداول ، آماده سازی چراغ های راهنمایی و بهسازی حاشیه بلوار ها آماده پذیرایی از میهمانان نوروزی می باشد.

شهردار بهاباد در ادامه به عملکرد دیگر واحدهای شهرداری بهاباد اشاره کرد و گفت : با چاپ بنرهای بزرگ از تاریخ و طبیعت و نقشه گردشگری جهت نصب در ورودی ها و سطح شهر و چاپ نقشه راهنمای مسافرین نوروزی از شهر و چاپ کارت پستال و هماهنگی جهت بر پایی کمپ راهنمای مسافرین نوروزی به استقبال بهار و میهمانان نوروزی خواهد رفت .

خانی زاده خاطر نشان کرد: انتظاری که از شهروندان فرهیخته و میهمان دوست  بهاباد همچون سالهای گذشته میرود آن است که بهارسبز طبیعت را با بهار چهره های شاد و لبخند های زیبای خود قرین سازند و میهمانان شهر خود را با خاطره های به یاد ماندنی همراهی وبدرقه نمایند و نیز در حفظ نظافت شهر و فضای سبز پارک ها بیش از پیش کوشا باشند.

وی تاکید کرد: نیروهای خدمات شهری و فضای سبز شهرداری در ایام نوروز به صورت شبانه روزی آماده ارائه خدمت به شهروندان و مسافران و میهمانان نوروزی هستند

شهردار بهاباد همچنین از نصب المان و آبنمای میدان شهدای شهرستان و نصب المان زعفران در میدان ورودی شهر که نماد کشاورزی بهاباد است  گفت : با نصب این المان و آبنما فضای تفریحی شادی برای شهروندان ایجاد شده است که میتوانند از آنها بهترین بهره برداری را داشته باشند

خانی زاده در پایان اظهارکرد : در شهرستان دو پارک به نامهای کوثر و طوبی در دو نقطه شهر نیز با کلیه امکانات رفاهی برای مسافرین نوروزی در نظر گرفته شده است که مسافران میتوانند از فضای این پارکها نیز استفاده کنند و سفر خوشی از شهرستان بهاباد داشته باشند.