پیام تبریک شهردار بهاباد به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر بهاباد

پیام تبریک شهردار بهاباد به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر بهاباد


پیام تبریک شهردار بهاباد به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر بهاباد

به گزارش روابط عمومی شهرداری بهاباد،حسن ابوالقاسمی شهردار بهاباد  در پیامی از حضور و شرکت شهروندان بهابادی در سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمین دوره‌ی شوراهای اسلامی شهر و روستا و کاندیدای شورای اسلامی شهر بهاباد در عرصه انتخابات تشکر نمود و همچنین به منتخبین مردم در ششمین دوره شورای اسلامی شهر بهاباد تبریک گفت.
متن پیام به این شرح آمده است:
 
     بسمه تعالی
انتخابات نماد و جلوه مرد‌م‌سالاری در نظام اسلامی است که در عرصه‌های مختلف در دوران ۴۳ ساله انقلاب شکوهمند اسلامی، ظهور و بروز ویژه‌ای داشته است. حضور مردم در طول دوران انقلاب پای صندوق‌های رای، همواره درخت انقلاب را بارورتر ساخته و بر شکوه و عظمت آن در پیشگاه جهانیان افزوده است.
به لطف و ياري خداوند متعال سیزدهمین دوره‌ی انتخابات ریاست جمهوری و ششمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا با مشاركت پرشور آحاد ملت بزرگوار ايران و علي الخصوص مردم هميشه در صحنه بهاباد برگزار شد. در ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ مردم ولایی و بصیر بهاباد و همیشه همراه و دلسوز نظام برگ زرین دیگری به کتاب افتخارات شهرمان افزودند. اين حماسه سياسي و اجتماعی و  حضور مقتدرانه نه تنها زمينه‌ساز اقتدار ملي و عقب نشيني دشمنان  نظام و انقلاب بوده بلكه راه‌‌گشاي توسعه و پيشرفت كشور و اعتمادسازي حداكثري ميان مردم و مسئولين خواهد بود.
انتخابات شورای اسلامی شهر یکی از انتخابات حساس و حائز اهمیت است که به طور مستقیم با سرنوشت شهر، آبادانی و توسعه‌ی پایدار شهرها در ارتباط است.
 
منتخبین ارجمند ششمین دوره‌ی شورای اسلامی شهر بهاباد ، شهروندان فهیم بهاباد با بررسی عملکرد و برنامه‌های شما افراد اصلح را جهت حضور در این عرصه انتخاب کردند.
اينجانب از تمام نامزدهای ششمین دوره شورای اسلامی شهر بهاباد  که در این عرصه حضور یافتند تقدیر و تشکر نموده و ضمن تقدیر و سپاس از اعضای گران‌مایه‌ی دوره‌ی پنجم، تبريك صميمانه خود را به شما منتخبين مردم در ششمين دوره شوراي اسلامي بهاباد، اعلام مي‌دارم و اميدوارم در سايه هم افزايي و تعامل متقابل ميان خادمين مردم در نهاد شورا اسلامی شهر و شهرداري، بتوانیم به سمت تحقق اهداف متصور در سند چشم انداز توسعه شهری گام برداریم.
استمرار  موفقيت‌هاي شما را از درگاه حضرت حق خواستارم و اميدوارم ششمین دوره شوراي اسلامی بهاباد، تسريع بخش روند عمران، آباداني و پيشرفت شهري گردد.
 
حسن ابوالقاسمی 
شهردار بهاباد
۳۰خرداد۱۴۰۰