پارک بزرگ بانوان بهاباد افتتاح شد

پارک بزرگ بانوان بهاباد افتتاح شد


پارک بزرگ بانوان بهاباد افتتاح شد

صبح  یکشنبه مورخ ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ با تشریف فرمایی استاندار محترم جناب آقای طالبی و هیات همراه به بهاباد ، پارک بزرگ بانوان بهاباد با مساحت ۱۸هزار متر مربع و اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال افتتاح شد.

 

طی این مراسم شهردار بهاباد ضمن خیر مقدم به استاندار محترم ، هیات همراه وسایر مسئولین  شهرستان و تشکر از مساعدتهای استاندار و معاونین استاندار در پیشبرد احداث پارک بانوان، به امکانات پارک از جمله زمین چمن مصنوعی فوتبال ، بسکتبال ، والیبال ، بدمینتون و تنیس، پیست دوچرخه سواری و اسکیت ،ست ورزشهای صبحگاهی و ویژگی منحصر به فرد پارک بانوان از لحاظ مساحتی به نسبت سایر پارکهای استان اشاره کرد.

 

آقای ابوالقاسمی در ادامه به ویژگی مختص این پارک در غرس ۴۰۰ اصله درخت و مثمر بودن ۲۰۰ اصله  این درختان اشاره کرد و گفت ان شالله با به بار نشستن آنها مورد استفاده بانوان محترم قرار خواهد گرفت.

 

شهردار بهاباد در پایان به پروژه های روشنایی بلوار شهید رفیعیان (فاز دوم و سوم)، پیشرفت ۷۰ درصدی میدان امام رضا ع و نصب تابلوهای میادین و معابر شهری اشاره کرد و اظهار امیدواری داشت با مساعدت بیشتر استاندار محترم شاهد افتتاح این پروژه ها تا پایان دولت یازدهم نیز باشیم.

 

روابط عمومی شهرداری بهاباد